ART / Lithographs / Litograph in colors 16162019
nr 1616 2019
Birgit Broms
(1924-2008), Sverige
Birgit Broms (1924-2008), Sweden. Signed, numbered 34/300, med applikation. Litograph in colors. Sheet: 25x33 cm, outer dimensions including frame: 30x37,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 34/300, med applikation, skridskoåkare, Färglitografi. Bladets mått: 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 30x37 cm
Birgit Broms, Swedish painter born 1924, dead 2008.
3000
SEK 2000
Monday April 29 2024
at 20:13:32
22/4 22:23:33